Pasiruošę padėti Jums

Galvojate pradėti jusų organizacijos nuosavą crmTech sistemos projektą? Šiandien gaukite mūsų paruošto checklisto kopiją ir užsitikrinkite puikią crmTech projekto pradžią


StrategijaKryptis

Pradėkime nuo įsisavinimo ir jūsų tikslų, iššūkių, ypač svarbių poreikiu suvokimo - visa tai kas svarbu diegiant crmTech projektą. Tokiu būdu šiame žingnyje galime suformuoti preliminarų pirminį pasiūlymą.


TiksliSpecifikacija

Šiame etape crmTech verslo procesų anatilikas praleis laiką su įvairiomis suinteresuotomis šalimis, kad išsamiau suprastų reikalavimus. Tai pasiekiama per Poreikio Workshopus, vydkomus Jūsų ofise. Užkart po Workshopo pabaigimo, visi poreikiai suguldomi į Techninės užduoties dokumentą ir paruošiamas galutinis fiksuotas komercinis pasiūlymas. Visi funkciniai poreikiai bus peržiūrimi, aptariami, ir pritarti Jūsų, kaip kliento prieš pradedant crmTech sistemos vystymą, tiek ir šios crmTech sistemos vystymo metu.


VystymasProcesas

Naudodami Agile vystymo procesą jūs visada būsite kūrimo proceso centre, taigi visada tiksliai ir aiškiai žinosite kas yra daroma. Kiekvienas projektas turi milestones (etapus), kurių metu kartu pereisime atliktus sprendimus ir peržiūrėsime darbo procesą.


DiegimasPradžia

"SuiteCRM" programinę įrangą įdiegsime tiesiginėje darbinėje aplinkoje ir perkelsime jūsų duomenis iš esamų sistemų. Mūsų konsultantai mokys galutinius sistemos naudotojus, taip pat teiks administravimo, sumanaus vartotojų mokymus jūsų nurodytam vartotojų pogrupiui.


PalaikymasĮdiegus

galime pateikti didelę įvairovę palaikymo, užtikrinimo, priežiūros, atsarginių kopijų paketus, reikiamą literatūrą - viską ko Jums bus reikalinga nuolat gauti didžiausią vertę iš įdiegto crmTech sprendinio.


Imkimės jūsų crmTech sprendimo

Norint rašyti puikią programinę įrangą, reikia puikių žmonių komandoje. Mums pasisekė, kad turime labai talentingus ir patyrusius konsultantus, architektus ir inžinierius, kurie verslo procesų reikalavimus paverčia elegantiškais ir tvirtais programinės įrangos sprendimais.