Mokymai

Ištraukite iš Jūsų crmTech maksimalią vertę.

Example image

Kas yra SuiteCRMMokymai?

„SuiteCRM“ yra labai galingas sprendimas, o mūsų ekspertų mokymai jūsų vartotojai bus efektyvesni per trumpesnį laiką. Mokymus veda patyrę konsultantai, turintys ekspertinių žinių apie SuiteCRM ir verslo procesus, ir jie suteiks jums pagrindinių žinių apie produktą ir geriausios praktikos.


Kokių tipų mokymaiGalimi?

Su SuiteCRM mokymu vietoje mes atvykstame pas jus. Vienas geriausių mūsų konsultantų pasitiks jus jūsų darbo vietoje – bet kurioje Lietuvos vietoje – ir surengs išsamius mokymus apie kiekvieną SuiteCRM modulį, kad padėtų jūsų komandai suprasti, kaip tenkinti verslo poreikius ir procesus. Kursuose naudojami geriausios praktikos mokymo metodai ir daug praktinių pratimų, skirtų žinioms ir geriausiajai praktikai įtvirtinti, todėl jūsų komanda taps labai efektyvių SuiteCRM vartotojų komanda.

„SuiteCRM“ nuotoliniai mokymai suteikia jums išsamių žinių ir supratimo apie tai, kaip verslo procesai vykdomi naudojant „SuiteCRM“. Gaukite šį visiškai interaktyvų mokymą savo biuro aplinkoje iš vieno iš mūsų SuiteCRM konsultantų, kurie pateiks jums reikiamus reikalavimus. Mūsų konsultantas padės ir pakalbės su jumis naudojant SuiteCRM nuotoliniu būdu, internetu.

Galime sukurti specialius vaizdo įrašų mokymo programas, atsižvelgdami į jūsų „SuiteCRM“ diegimą. Šią medžiagą galite naudoti savo organizacijoje bet kuriuo metu.

Galime sukurti pasirinktinius vartotojo vadovus, specialiai sukurtus pagal tai, kaip naudojate „SuiteCRM“ jūsų organizacijoje. Šią medžiagą galite naudoti savo organizacijoje bet kuriuo metu.


Mokymųrolės

  • Vartotojų mokymas -paverskite savo komandą itin efektyviais SuiteCRM vartotojais, galinčiais dirbti greičiau ir geriau


  • Administratoriaus mokymai – gaukite žmones, turinčius administravimo įgūdžių, savo organizacijoje, kad jie prižiūrėtų jūsų SuiteCRM egzempliorių, tvarkytų vartotojus, kurtų ataskaitas ir kt.


  • Kūrėjų mokymas – gaukite patyrusių vartotojų, kurie supras, kaip keisti rodinius, kurti kabliukus arba naudoti API


sėkmingas CRM diegimas

esminis veiksmys yra Jūsų kolegų gilesnės žinios, platesnis požiūris, įgytas mokantis