×

Industrinis daiktų internetas (IIoT)

Skaitmeninis transformavimas su „OeeTech“, Industriniu daiktų internetu (daiktų interneto platforma, skirta produktams, sistemoms, įrenginiams sujungti, numatoma priežiūra.

Susisiekite

Mes jums padėsime kurti sprendimus, susijusius su išmaniaisiais prijungtais produktais ir sistemomis

Daiktų internetas (IoT) arba prijungtos sistemos, kaip mes norime jį vadinti, sukuria naujas galimybes plėtoti ir naują verslą, ir transformuoti bei optimizuoti procesus. Bet kaip organizacijos turėtų pradėti veikti, kai DI vienu metu veikia kelis padalinius, operacijas ir verslo modelius? Mes, oetechnologijų specialistai, esame įsitikinę, kad jūsų pasirinkti metodai, įrankiai, platformos ir technologijos vaidins svarbų vaidmenį sėkmingai investuojant.

Mūsų tikslas yra padėti jums sėkmingai įgyvendinti savo viziją, susijusią su produktų ir paslaugų skaitmeninimu. Jūs pateikiate turinį, o mes teikiame platformas ir ekspertus, kurie gali padėti jums naudotis technologijomis ir sistemomis, kad galėtumėte dirbti su jūsų programomis. Mes žinome, kad kai reikia pereiti nuo strategijos prie įgyvendinimo, svarbu turėti prieigą prie žinių turinčių žmonių, kurie yra reikalingos srities ekspertai ir per trumpą laiką

Skaitmeninis transformavimas naudojant „OeeTech

„OeeTech“ technologinė platforma buvo sukurta nuo pat pradžių daiktų internetui. Jame yra išsamiausias integruotų IoT specifinių kūrimo įrankių ir galimybių rinkinys, siūlantis giliausias pramonės funkcines galimybes. „OeeTech“ leidžia lengvai kurti ir pristatyti galingus daiktų interneto sprendimus, kurie suteikia transformacinę verslo vertę. Specialiai sukurtas novatoriams, norintiems greitai pristatyti į rinką įmonėms parengtus IoT sprendimus, „OeeTech“ palaiko galingiausia į IoT orientuota rinkos ekosistema ir vienintelė pramonėje esanti „IoT Marketplace“, skirta išplėsti prekes.

Pertvarkykite savo gamyklos operacijas naudodami lengvai įdiegiamas gamybos programas

Gaukite realiu laiku matomumą gamyklos operacijose, kad galėtumėte aktyviai išspręsti problemas ir padidinti gamyklos našumą. Gamintojai patiria nuolatinį spaudimą sumažinti prastovą, pagerinti kokybę ir greičiau reaguoti į individualius klientų reikalavimus, tuo pačiu sumažinant išlaidas. Naujai išleistos PTC „OeeTech Manufacturing Apps“ teikia sprendimą. „OeeTech Apps“ galima įdiegti greičiau nei per 60 minučių, netrikdant gamybos. Šios programos suteikia gamintojams galimybę realiuoju laiku matyti gamyklos grindų operacijas, todėl gali sumažinti prastovą ir pagerinti kokybę, produktyvumą ir lankstumą.

Vaidmenų pagrindu sukurtos programinės įrangos programos valdymo inžinieriams, gamyklų vadovams ir techninės priežiūros specialistams, kurios jungia skirtingus gamyklos įrenginius ir mašinas.

• Pagerinkite realaus laiko matomumą apie gamybos būseną, duomenų ryšį, priežiūros problemas, veiklos efektyvumą, produkto kokybę ir kitus svarbiausius veiklos rodiklius.

• Visiškai įgalintas žiniatinklyje ir prieinamas per bet kurią naršyklę, kad jūs ir jūsų komandos nariai galėtumėte realiuoju laiku stebėti, analizuoti ir veikti pagal operacinius duomenis.

• Šios programos, sukurtos „OeeTech“, pramonėje pirmaujančioje „IoT“ platformoje iš PTC, teikia reikiamą informaciją tinkamam asmeniui tinkamu laiku ir suteikia galimybę bendradarbiaujant, duomenimis paremti sprendimus visoje gamykloje, be duomenų perkrovos.

„OeeTech Manufacturing Apps“ sudaro keturios vaidmenimis pagrįstos programos:

• Valdymo patarėjas

• Gamybos patarėjas

• Turto patarėjas

• Operatoriaus patarėjas

Šios patogios naudoti programos buvo sukurtos siekiant įveikti unikalius įvairių darbo vaidmenų iššūkius visoje gamykloje.